picture-010.jpgTak první lano v roce, docela jsem se těšil, že taky budem víc jezdit, než tlačit, jak je u nás zvykem. Jedem s pyšelskou crew, mástr Milda se synem Filipem, Sid a Kert. Ráno klasika, čekáme na opozdilce z hospod.

Nakonec se dočkáme, balíme a jedem. Příjezd asi v půl 11, převlíkačka a jde se na věc. Permice za 300,- cena super, dáš 9 jízd za den… skoro zadarmo. Jen ta lanovka, brečim, nahoru snad čtvrt hodiny, ale zase si můžeš prohlídnout stopu.

První jízda trochu easy, koukáme kudy a co přibylo. Jsou tu dva nový skoky, jen to objedem a druhou jízdu už bez problému dáváme kusouvku. Ruce brněj, trochu nezvyk po roce na rozbitý trati ale rychle si zvykám na další jízdy. Celej den jezdim jen s bráchou. Docela nám to i jde, nacházíme i nějaký zkratky.

Pak se jde na focení. Dvakrát to dáme s fotákem, jednou sjezdovou, jednou lávky – ty když jsem jel, celou dobu se směju jak si může někdo dát takovou práci s něčít tak stupidním, ale co, je to tu. Po devíti jízdách balíme, jdem na jídlo do krčmy. Tu nepoživatelnou šlichtu zpříjemní jen vnadná servírka, dostává dýško…a jede se domů. Cesta na 2,5 hodiny v neděli večer z Rokytnice, slušný čas díky Kertovi. V autě bavení, rozbor trati, holek a politiky. Celou cestu nám hrála kapela, který jsem nerozuměl ani slovo…

díky moc

by Mara

This article has 15 comments