mini-dsc_0568.jpgPo roce nás opět všechny čekala milá povinnost-hodit na sebe nóbl oblečení a hurá do kulturního domu na vyhlášení letošního ročníku kultovního závodu MAHACUP.Novinkou letošního roku bylo i vyhlášení nejlepších čerčanských (i přespolních) MINI bajkerů a bikerek. Díky pánům z Česyku, Mahagonimu a Tompovi, tak mohli sportuchtivá dítka a rodiče prožít rok 2011 na kole a porovnat svou výkonost v seriálu ČERČANY BABYBIKERS. V sobotu pak ti nejlepší přišli sklízet plody své celoroční dřiny.

Kolem 4 hodiny se sál KD Čerčany slušně zaplnil a všude bylo slyšet dětský ryk a smích. My všichni z pořádajícího klubu Česyk jsme byli účastí mile překvapeni a moc spokojeni. Jako host přijal pozvánku i náš profesionální  závodník na horském kole Milan Spěšný, vzor mnohých začínajících závodníků. Vyhlašování kategorií nám krásně ubíhalo a pohled do zářivých dětských tváří nám dal zapomenout na některá uskalí spojená s pořádáním podobných sportovních akcí a utvrdil nás v přesvědčení pokračovat i v roce 2012. V mezipauze nám Milan Spěšný povyprávěl o životě profesionála na kole a na dotazy zvídavého publika (hlavně Šédi) pohotově odpovídal. Po diskuzi se pokračovalo vyhlášením zbylých kategorií, kterým poháry předal sám někdejší mistr republiky Milan Spěšný.

Po dětských kategoriích a prořídnutí sálu (děti museli stihnout večerníček) se dostalo na nás dospělé borce a stíhačky. Vyhlášení jsme neměli tak výpravné jako naši menší kamarádi, i tak jsme vzdali hold vítězům a ocenili jsme všechny, co letošní ročník MAHACUPU dojeli. Za sebe k letošnímu MAHACUPU mohu říct, že bych chtěl taky radši brousit Chlum, než jezdit 10 kol kolem pole, ale na druhou stranu v jednom se závody typu dlouhej MAHACUP dělat nedaj. A to samý platí i o vyhlášení. Hlavní je se sejít, zazávodit, pokecat, mít dobrej pocit, že jsem se zapotil. A to myslim i letošní ročník spnil na jedničku.

Po vyhlášení nejlepších dospěláků jsme zhlídly nějaký video archív z minulých ročníků a nakonec se dočkali i toho letošního. Všichni jsme rádi zavzpomínali na tuhý boj o každou pozici a metry na trati. Po zhlédnutí filmu začala volná zábava, chlapci z RORACE teamu nám v nekonečných etudách předváděli humorné scénky ze života, dokonce i gorilí rodinka v čele z přísným tátou Richardem byla. Sál v těchto chvílích opravdu řval smíchy a s přibývajícím alkoholem se kvalita scének stupňovala. Měli jsme možnost vidět akrobatické čísla, taneční a pěvecká vystoupení, i sám Michael Jackson nás poctil svou náštěvou. Dj Mahagoni sázel jeden hit za druhým a my všichni jsme se náramně bavili. Vrcholem večera bylo kouzelnické představení LEVITACE nad jevištěm, HOUDINI hadr. Vše zdokumentováno v přiložené galerii.

Domů se šlo až nad ránem, ulicemi se nesly hity zlatého slavíka a my  věděli Kde pak ten ptáček to své hnízdo má. Snad ho všichni tu noc našli. Díky vám, BYLO TO KRÁSNÉ PŘÁTELÉ!!!!

This article has 74 comments

 1. Hanka

  Moc pěkně mě to rozesmálo :o) Ať žije skalára :o)))

 2. Mahagoni

  Pravdu díš, synu! Byla to důstojná oslava sezony 2011 🙂

 3. Myšakoff

  Bylo to dobrý a navíc pravdivě napsanej report!

 4. Honza

  Čerčanský večer byl super, povedlo se! Jsem rád že jsem vás všechny zase viděl 🙂

 5. Kajman

  Kdo nebyl-prohloupil.Po roce super zábava doplněná o Rorejs team,kteří opravdu nezklamali a rozjeli to naplno.
  Díky za akci a příští rok znovu v GALA.