Další info v textu:

První ročník seriálu Čerčany BabyBikers je za námi, ale ještě nás čeká to nejbáječnější: slavnostní vyhlášení celkových výsledků. Už teď se ale můžete na příslušné stránce podívat, jak to všechno dopadlo.

Opravdová sláva nás čeká 26. listopadu v Kulturním domě v Čerčanech (vchod naproti poště). Navazujeme na tradici galavečerů Mahacupu, které se tu konají vždy po tomto legendárním závodě. Ostatně vyhlášení výsledků Mahacupu bude také na programu večera.

Oceněny budou první tři místa v každé kategorii v celkovém pořadí a tito nejlepší BabyBikers si půjdou na podium pro poháry, ceny a další ňamky. Účast na vyhlášení přislíbil jeden z nejlepších bikerů České republiky, Milan Spěšný. Prozradí nám, jak se stát z BabyBikera profi jezdcem a mnoho dalšího 🙂

Dále se můžete těšit na dynamický střih borců z POISONED PICTURES CREATIVE LAB, kteří pro vás už připravili výše uvedenou pozvánku.

Takže se na vás 26.11. od 16:00 těší kluci a holky z ČESYKu, kteří pro vás celý seriál Čerčany BabyBikers a Mahacup pořádali. Vstupné je 50 Kč, ale tentokrát platí všichni kromě BabyBikers – závodníci, kteří se zúčastnili alespoň jednoho závodu seriálu, vstupné neplatí.

Program
16:00 Slavnostní zahájení: ohlédnutí za seriálem Čerčany BabyBikers 2011
16:15 Vyhlášení kategorií
Bobíci, 0 – 3 roky babety (plastová odrážedla),
Bobíci, 0 – 3 roky motorky (kovová odrážedla),
Bobíci, 0 – 3 roky kola (kola s postraními kolečky),
Chrti 4 – 6 let, kluci, holky zvlášť,
16:50 Promítání prvního klipu
17:00 Beseda s Milanem Spěšným
17:30 Vyhlášení kategorií
Poletuchy 7 – 9 let, kluci, holky zvlášť
Letouni 10 – 13, kluci, holky zvlášť
17:50 Promítání druhého klipu
18:00 Vyhlášení výsledků Mahacup 2011

This article has 2 comments

  1. Mahagoni

    Pornosi, bylo by to krásné 🙂 Já každopádně půjdu.